Міжнародний футбольний турнір “Золота НИВА 2018” у м. Вінниця, результати матчів

Дати проведення турніру: з 14.11.2018 по 18.11.2018 р.

Участь у турнірі приймуть 16 команд.

Турнірні таблиці та результати матчів ⇓⇓⇓

 

 

 

Група А

МісцеКлубЗіграніПеремогиНічиїПоразкиОчки
1ФК “Маріуполь” м. Маріуполь32107
2ДЮСШ м. Тернопіль32016
3ФК “Прем’єр-Нива” м. Вінниця31114
4ФК “Буюкани” м. Кишинів, Молдова30030

ФК “Прем’єр-Нива” м. Вінниця vs ФК “Буюкани” м. Кишинів, Молдова 3:0.

ДЮСШ м. Тернопіль vs ФК “Маріуполь-1” м. Маріуполь 1:3.

ФК “Прем’єр-Нива” м. Вінниця vs ФК “Маріуполь-1” м. Маріуполь 1:1.

ФК “Буюкани” м. Кишинів, Молдова vs ДЮСШ м. Тернопіль 0:2.

ФК “Прем’єр-Нива” м. Вінниця vs ДЮСШ м. Тернопіль 0:1.

ФК “Буюкани” м. Кишинів, Молдова vs ФК “Маріуполь-1” м. Маріуполь 0:10.

Група B

МісцеКлубЗіграніПеремогиНічиїПоразкиОчки
1ФК “Львів”, м. Львів32117
2ФК “Чайка”, м. Київ31205
3ФК “Чорноморець 2”, м. Одеса31114
4УФК “Олімпік”, м. Харків30030

УФК “Олімпік”, м. Харків vs ФК “Чайка”, м. Київ  0:2.

ФК “Чорноморець 2”, м. Одеса vs ФК “Львів”, м. Львів  0:2.

ФК “Чорноморець 2”, м. Одеса vs УФК “Олімпік”, м. Харків 2:0.

ФК “Львів”, м. Львів vs ФК “Чайка”, м. Київ 0:0.

УФК “Олімпік”, м. Харків vs ФК “Львів”, м. Львів 1:3.

ФК “Чайка”, м. Київ vs ФК “Чорноморець 2”, м. Одеса 0:0.

Група C

МісцеКлубЗіграніПеремогиНічиїПоразкиОчки
1ФК “Атлет”, м. Київ33109
2МФК “Кремінь” м. Кременчук32016
3ФК “Дачія”, м. Кишинів, Молдова31023
4ФК “Львів 2”, м. Львів30030

ФК “Дачія”, м. Кишинів, Молдова vs ФК “Атлет”, м. Київ  0:3.

ФК “Львів 2”, м. Львів vs ФК “Кремінь” м. Кременчук  0:3.

ФК “Дачія”, м. Кишинів, Молдова vs ФК “Кремінь” м. Кременчук 1:3.

ФК “Атлет”, м. Київ vs ФК “Львів 2”, м. Львів  3:0.

ФК “Дачія”, м. Кишинів, Молдова vs ФК “Львів 2”, м. Львів  3:0.

ФК “Кремінь” м. Кременчук vs ФК “Атлет”, м. Київ 0:1.

 

Група D

МісцеКлубЗіграніПеремогиНічиїПоразкиОчки
1ФК “Чорноморець”, Одеса32016
231114
2ФК “Макстім”, м. Київ31114
4ФК “БРВ-WIK”, м. Володимир-Волинський31023

ФК “Чорноморець”, Одеса vs ФК “БРВ-WIK”, м. Володимир-Волинський 0:1.

ФК “Зірка” Кропивницький vs ФК “Макстім”, м. Київ 0:0 ⇒⇒⇒

ФК “Зірка” Кропивницький vs ФК “Чорноморець”, Одеса 0:1 ⇒⇒⇒ 

ФК “БРВ-WIK”, м. Володимир-Волинський vs ФК “Макстім”, м. Київ 0:1.

ФК “Чорноморець”, Одеса vs ФК “Макстім”, м. Київ 1:0.

ФК “Зірка” Кропивницький vs ФК “БРВ-WIK”, м. Володимир-Волинський 2:0 ⇒⇒⇒

Стикові матчі ⇓⇓⇓

16.11.2018

ФК “Прем’єр-Нива” м. Вінниця VS УФК “Олімпік”, м. Харків 5:0

ФК “Дачія”, м. Кишинів, Молдова VS  ФК “БРВ-WIK”, м. Володимир-Волинський 2:1

ФК “Буюкани” м. Кишинів, Молдова VS ФК “Чорноморець 2”, м. Одеса 0:2

ФК “Львів 2”, м. Львів VS ФК “Макстім”, м. Київ 0:2

ФК “Чайка”, м. Київ VS ФК “Маріуполь-1” м. Маріуполь 6:5 (пенальті)

ФК “Зірка” Кропивницький VS ФК “Атлет”, м. Київ 0:1 ⇒⇒⇒

ДЮСШ м. Тернопіль VS ФК “Львів”, м. Львів 3:1

ФК “Кремінь” м. Кременчук VS ФК “Чорноморець”, Одеса 2:1

17.11.2018 р.

ФК “Львів 2”, м. Львів VS ФК “Буюкани” м. Кишинів 2:1

ФК “Дачія”, м. Кишинів, Молдова VS УФК “Олімпік”, м. Харків 2:0

ФК “Макстім”, м. Київ VS ФК “Чорноморець 2”, м. Одеса 4:5

ФК “Прем’єр-Нива” м. Вінниця VS ФК “БРВ-WIK”, м. Володимир-Волинський 5:6 (пенальті)

ФК “Зірка” Кропивницький VS ФК “Маріуполь-1” м. Маріуполь 1:2 ⇒⇒⇒

ФК “Львів”, м. Львів VS ФК “Чорноморець”, м. Одеса 1:2

ФК “Чайка”, м. КиївVS ФК “Атлет”, м. Київ 5:4

ДЮСШ м. ТернопільVS ФК “Кремінь” м. Кременчук 4:5

Матчі за місця в турнірі ⇓⇓⇓

15-16 місце

ФК “Буюкани” м. Кишинів VS УФК “Олімпік”, м. Харків 0:0 (3:2 п)

13-14 місце

ФК “Львів 2”, м. Львів VS ФК “Дачія”, м. Кишинів 0:5

11-12 місце

ФК “Макстім”, м. Київ VS ФК “Прем’єр-Нива” м. Вінниця 1:3

9-10 місце

ФК “Чорноморець 2”, м. Одеса VS ФК “БРВ-WIK”, м. Володимир-Волинський 1:0

7-8 місце

ФК “Зірка” Кропивницький VS ФК “Львів”, м. Львів (3п)2:2(1п) ⇒⇒⇒

5-6 місце

ФК “Чорноморець”, м. Одеса VS ФК “Маріуполь-1” м. Маріуполь 4:0

3-4 місце

ДЮСШ м. Тернопіль VS ФК “Атлет”, м. Київ 0:1

1-2 місце

ФК “Чайка”, м. Київ VS ФК “Кремінь” м. Кременчук 1:0

Підсумки турніру ⇓⇓⇓

1 місце: ФК “Чайка”9 місце: ФК “Чорноморець 2”
2 місце: ФК “Кремінь”10 місце: ФК “БРВ-WIK”
3 місце: ФК “Атлет”11 місце: ФК “Прем’єр-Нива”
4 місце: ДЮСШ м. Тернопіль12 місце: ФК “Макстім”
5 місце: ФК “Чорноморець”13 місце: ФК “Дачія”
6 місце: ФК “Маріуполь-1” 14 місце: ФК “Львів 2”
7 місце: ФК “Зірка”15 місце: ФК “Буюкани”
8 місце: ФК “Львів”16 місце: УФК “Олімпік”

 

4 Коментар/ів до Міжнародний футбольний турнір “Золота НИВА 2018” у м. Вінниця, результати матчів

  1. AvatarОлександр says:

    А відеотрансляції ігор передбачені? Батьки з інших міст цікавляться.

  2. AvatarНазар says:

    Ви не правильно позначили Брв-вік виграв 1:0

Залишити відповідь до Zirka2006 Скасувати відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *