Турнірні таблиці та результати матчів: м. Бердянськ, червень 2019 р. (Кубок Азова-2019)

Дати проведення турніру 09-13 червня 2019 року.

Група А

МісцеКлубЗіграніПеремогиНічиїПоразкиОчки
1ДЮСШ ім. Горпинко м. Полтава32107
2“УФК” м. Дніпро30303
3ФК “Маріуполь-1” м. Маріуполь30212
3ФК Спорт для всіх, Покровськ30212

Група В

МісцеКлубЗіграніПеремогиНічиїПоразкиОчки
1ДЮСШ м. Бердянськ32016
2ФК Авангард, Краматорськ32116
332016
4ДЮСШ-8, Харків30030

Група С

МісцеКлубЗіграніПеремогиНічиїПоразкиОчки
1ФК Азовсталь, Мариуполь32107
2КДЮСШ-2, Сєвєродонецьк32107
3ФК Арис, Мелітополь31023
4“Океан” м. Дніпро30030

Відео матчів на нашій сторінці у Facebook

Фото з турніру на нашій сторінці у Facebook

 

09.06.2019 р.

ФК “Зірка” Кропивницький VS ДЮСШ м. Бердянськ 1:0

“Океан” м. Дніпро VS КДЮСШ-2, Сєвєродонецьк 0:1.

ДЮСШ ім. Горпинко м. Полтава VS “УФК” м. Дніпро 1:1.

ФК Арис, Мелітополь VS ФК Азовсталь, Мариуполь 0:1.

ДЮСШ-8, Харків VS ФК Авангард, Краматорськ – 0:3

ФК Спорт для всіх, Покровськ VS ФК Азовсталь, Мариуполь 1:1.

10.06.2019 р.

ФК “Зірка” Кропивницький VS ФК Авангард, Краматорськ 0:2

ДЮСШ-8, Харків VS ДЮСШ м. Бердянськ 0:7.

ДЮСШ ім. Горпинко м. Полтава VS ФК “Маріуполь-1” м. Маріуполь 2:1

ФК Спорт для всіх, Покровськ VS “УФК” м. Дніпро 1:1

ФК Азовсталь, Мариуполь VS КДЮСШ-2, Сєвєродонецьк 0:0

“Океан” м. Дніпро VS ФК Арис, Мелітополь 1:2.

11.06.2019 р.

ФК Авангард, Краматорськ VS ДЮСШ м. Бердянськ 0:2

ФК “Зірка” Кропивницький VS ДЮСШ-8, Харків 9:0

ФК “Маріуполь-1” м. Маріуполь VS “УФК” 1:1

ФК Спорт для всіх, Покровськ VS  ДЮСШ ім. Горпинко м. Полтава 0:1.

ФК Арис, Мелітополь VS КДЮСШ-2, Сєвєродонецьк 0:1.

ФК Азовсталь, Мариуполь VS “Океан” м. Дніпро 3:1.

 

12.06.2019 р.

Стикові матчі

за 9-12 місце

ФК “Маріуполь-1” м. Маріуполь VS ДЮСШ-8, Харків 13.00

ФК Спорт для всіх, Покровськ VS “Океан” м. Дніпро 13.50

за 5-8 місце

ФК “Зірка” Кропивницький VS “УФК” м. Дніпро 1:0

ФК Авангард, Краматорськ VS ФК Арис, Мелітополь 15.30

полуфінал

 ДЮСШ м. Бердянськ VS КДЮСШ-2, Сєвєродонецьк 16.20

ДЮСШ ім. Горпинко м. Полтава VS ФК Азовсталь, Мариуполь 17.10

13.06.2019 р.

Матч за 11-12 місце

“Океан” м. Дніпро VS ДЮСШ-8, Харків 3:1

Матч за 9-10 місце

ФК “Маріуполь-1” м. Маріуполь VS ФК Спорт для всіх, Покровськ 0:1

Матч за 7-8 місце

ФК Арис, Мелітополь VS “УФК” м. Дніпро 0:2

Матч за 5-6 місце

ФК “Зірка” Кропивницький VS ФК Авангард, Краматорськ 4:3

Матч за 3-4 місце

ФК Азовсталь, Мариуполь VS КДЮСШ-2, Сєвєродонецьк 1:2

Матч за 1-2 місце

ДЮСШ ім. Горпинко м. Полтава VS ДЮСШ м. Бердянськ 1:0

Підсумки турніру

місце команда місце команда
1 ДЮСШ ім. Горпинко м. Полтава 7 “УФК” м. Дніпро
2 ДЮСШ м. Бердянськ  8 ФК Арис, Мелітополь
3 КДЮСШ-2, Сєвєродонецьк 9 ФК Спорт для всіх, Покровськ
4 ФК Азовсталь, Мариуполь 10 ФК “Маріуполь-1” м. Маріуполь
5 ФК “Зірка” Кропивницький 11 “Океан” м. Дніпро
6 ФК Авангард, Краматорськ 12 ДЮСШ-8, Харків

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *