Чемпіонат України 2019/2020 Вища ліга U14, група 3: таблиця та календар

Статистика футболістів у матчах ДЮФЛУ 2019/2020

МісцеКлубЗіграніПеремогиНічиїПоразкиМ'ячіОчки
1ФК “Маріуполь” м. Маріуполь1190239-627
2ФК “Інтер” м. Дніпро1181226-1025
3ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса1080227-924
4Металіст 1925 Харків1062228-1620
5ФК “Аметист” Олександрія1160517-1718
61144317-1516
7МФК “Кремінь” м. Кременчук112368-199
8ФК Азовсталь, Маріуполь1121810-317
9МДЮСШ Дніпро111286-295
10Торпедо-ВУФК Миколаїв111196-324

Всі групи Чемпіонату за посиланням ⇒⇒⇒

Календар ігор:

КОЛО/ТУР
ДАТА
ГОСПОДАРІ
М'ЯЧІ
ГОСТІ
1/1
07.09.2019
МФК Кремінь Кременчук0:1Металіст 1925 Харків
Зірка Кропивницький5:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
МДЮСШ Дніпро0:5Інтер Дніпро
ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса4:1ФК Аметист Олександрія
Азовсталь Маріуполь1:4ФК Маріуполь
1/2
14.09.2019
Металіст 1925 Харків0:2ФК Маріуполь
ФК Аметист Олександрія2:1Азовсталь Маріуполь
Інтер Дніпро0:4ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
Торпедо-ВУФК Миколаїв3:0МДЮСШ Дніпро
МФК Кремінь Кременчук1:1 Зірка Кропивницький
1/3
21.09.2019
Зірка Кропивницький2:2Металіст 1925 Харків
МДЮСШ Дніпро0:0МФК Кремінь Кременчук
ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса2:1Торпедо-ВУФК Миколаїв
Азовсталь Маріуполь1:3Інтер Дніпро
ФК Маріуполь2:0ФК Аметист Олександрія
1/4
28.09.2019
Металіст 1925 Харків5:1ФК Аметист Олександрія
Інтер Дніпро2:1ФК Маріуполь
Торпедо-ВУФК Миколаїв1:1Азовсталь Маріуполь
МФК Кремінь Кременчук0:4ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
Зірка Кропивницький0:0МДЮСШ Дніпро
1/5
05.10.2019
МДЮСШ Дніпро1:5Металіст 1925 Харків
ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса4:0 Зірка Кропивницький
Азовсталь Маріуполь2:1МФК Кремінь Кременчук
ФК Маріуполь3:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
ФК Аметист Олександрія0:1Інтер Дніпро
1/6
12.10.2019
Металіст 1925 Харків1:1Інтер Дніпро
Торпедо-ВУФК Миколаїв0:2ФК Аметист Олександрія
МФК Кремінь Кременчук2:1ФК Маріуполь
Зірка Кропивницький3:0Азовсталь Маріуполь
МДЮСШ Дніпро1:2ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
1/7
19.10.2019
ДЮСШ-11 Чорноморець ОдесаПеренесено на весну 2020 р.Металіст 1925 Харків
Азовсталь Маріуполь2:0МДЮСШ Дніпро
ФК Маріуполь4:0 Зірка Кропивницький
ФК Аметист Олександрія1:0МФК Кремінь Кременчук
Інтер Дніпро5:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
1/8
23.10.2019
Металіст 1925 Харків6:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
МФК Кремінь Кременчук1:4Інтер Дніпро
Зірка Кропивницький1:0ФК Аметист Олександрія
МДЮСШ Дніпро1:5ФК Маріуполь
ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса4:1Азовсталь Маріуполь
1/9
26.10.2019
Азовсталь Маріуполь0:4Металіст 1925 Харків
ФК Маріуполь2:0ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
ФК Аметист Олександрія5:1МДЮСШ Дніпро
Інтер Дніпро2:0 Зірка Кропивницький
Торпедо-ВУФК Миколаїв0:2МФК Кремінь Кременчук
2/10
02.11.2019
Металіст 1925 Харків4:0МФК Кремінь Кременчук
Торпедо-ВУФК Миколаїв1:4 Зірка Кропивницький
Інтер Дніпро2:0МДЮСШ Дніпро
ФК Аметист Олександрія2:1ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
ФК Маріуполь6:0Азовсталь Маріуполь
2/11
09.11.2019
ФК Маріуполь9:0Металіст 1925 Харків
Азовсталь Маріуполь1:3ФК Аметист Олександрія
ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса2:1Інтер Дніпро
МДЮСШ Дніпро2:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
Зірка Кропивницький1:1МФК Кремінь Кременчук
2/12
11.04.2020
Металіст 1925 Харків Зірка Кропивницький
МФК Кремінь КременчукМДЮСШ Дніпро
Торпедо-ВУФК МиколаївДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
Інтер ДніпроАзовсталь Маріуполь
ФК Аметист ОлександріяФК Маріуполь
2/13
16.04.2020
ФК Аметист ОлександріяМеталіст 1925 Харків
ФК МаріупольІнтер Дніпро
Азовсталь МаріупольТорпедо-ВУФК Миколаїв
ДЮСШ-11 Чорноморець ОдесаМФК Кремінь Кременчук
МДЮСШ Дніпро Зірка Кропивницький
2/14
25.04.2020
Металіст 1925 ХарківМДЮСШ Дніпро
Зірка КропивницькийДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
МФК Кремінь КременчукАзовсталь Маріуполь
Торпедо-ВУФК МиколаївФК Маріуполь
Інтер ДніпроФК Аметист Олександрія
2/15
02.05.2020
Інтер ДніпроМеталіст 1925 Харків
ФК Аметист ОлександріяТорпедо-ВУФК Миколаїв
ФК МаріупольМФК Кремінь Кременчук
Азовсталь Маріуполь Зірка Кропивницький
ДЮСШ-11 Чорноморець ОдесаМДЮСШ Дніпро
2/16
09.05.2020
Металіст 1925 ХарківДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
МДЮСШ ДніпроАзовсталь Маріуполь
Зірка КропивницькийФК Маріуполь
МФК Кремінь КременчукФК Аметист Олександрія
Торпедо-ВУФК МиколаївІнтер Дніпро
2/17
16.05.2020
Торпедо-ВУФК МиколаївМеталіст 1925 Харків
Інтер ДніпроМФК Кремінь Кременчук
ФК Аметист Олександрія Зірка Кропивницький
ФК МаріупольМДЮСШ Дніпро
Азовсталь МаріупольДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
2/18
23.05.2020
Металіст 1925 ХарківАзовсталь Маріуполь
ДЮСШ-11 Чорноморець ОдесаФК Маріуполь
МДЮСШ ДніпроФК Аметист Олександрія
Зірка КропивницькийІнтер Дніпро
МФК Кремінь КременчукТорпедо-ВУФК Миколаїв

 

 

Comments are closed.