Набір в секцію футболу

Увага!

ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР У СЕКЦІЮ ДИТЯЧОГО ФУТБОЛУ!

ФК “Зірка” Кропивницький проводить набір хлопчиків 2012-2013 р.н. для занять футболом!

Звертатися:

Адреса:  25006, м. Кропивницький, вул. Гагаріна, 1а.

Тел./факс:  050 195-00-38 (Ярюхін Олексій Олексійович)

E-mail:  info@fczirka2006.com.ua

 

II місце в Першості області серед юнаків 2005 р.н.

Вчора, 11 вересня 2019 року, відбулося урочисте нагородження футболістів нашої команди за зайняте II місце в Першості Кіровоградської області 2018-2019 рр. 

Щиро поздоровляємо команду та тренера з досягнутими здобутками, тим більше, що команда наших футболістів приймала участь у першості з командами/гравцями 2005 року народження!

Продовжити читання…

Підсумки турніру Krivbass Cup, 2019 р.

Закінчився турнір Krivbass Cup, 2019 р, який проходив 23-27.08.2019 р. Ми зайняли почесне 3 місце.

Кращим гравцем турніру визнано Черньонкова Артема! Вітаємо!

Як завжди, турнірні таблиці та відео матчу за 3 місце дивимося за посиланням ⇒⇒⇒

 

Чемпіонат України 2019/2020 Вища ліга U14, група 3: таблиця та календар

МісцеКлубЗіграніПеремогиНічиїПоразкиМ'ячіОчки
1ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса22008-16
2ФК “Маріуполь” м. Маріуполь22006-16
321106-14
4ФК “Інтер” м. Дніпро21015-43
5Торпедо-ВУФК Миколаїв21013-53
5ФК “Аметист” Олександрія21013-53
7Металіст 1925 Харків21011-23
8МФК “Кремінь” м. Кременчук20111-21
9ФК Азовсталь, Маріуполь20022-60
10МДЮСШ Дніпро20020-80

Всі групи Чемпіонату за посиланням ⇒⇒⇒

Календар ігор:

ТУР
ДАТА
ГОСПОДАРІ
М'ЯЧІ
ГОСТІ
1
07.09.2019
МФК Кремінь Кременчук0:1Металіст 1925 Харків
Зірка Кропивницький5:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
МДЮСШ Дніпро0:5Інтер Дніпро
ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса4:1ФК Аметист Олександрія
Азовсталь Маріуполь1:4ФК Маріуполь
2
14.09.2019
Металіст 1925 Харків0:2ФК Маріуполь
ФК Аметист Олександрія2:1Азовсталь Маріуполь
Інтер Дніпро0:4ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
Торпедо-ВУФК Миколаїв3:0МДЮСШ Дніпро
МФК Кремінь Кременчук1:1 Зірка Кропивницький
3
21.09.2019
Зірка КропивницькийМеталіст 1925 Харків
МДЮСШ ДніпроМФК Кремінь Кременчук
ДЮСШ-11 Чорноморець ОдесаТорпедо-ВУФК Миколаїв
Азовсталь МаріупольІнтер Дніпро
ФК МаріупольФК Аметист Олександрія
4
28.09.2019
Металіст 1925 ХарківФК Аметист Олександрія
Інтер ДніпроФК Маріуполь
Торпедо-ВУФК МиколаївАзовсталь Маріуполь
МФК Кремінь КременчукДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
Зірка КропивницькийМДЮСШ Дніпро
5
05.10.2019
МДЮСШ ДніпроМеталіст 1925 Харків
ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса Зірка Кропивницький
Азовсталь МаріупольМФК Кремінь Кременчук
ФК МаріупольТорпедо-ВУФК Миколаїв
ФК Аметист ОлександріяІнтер Дніпро
6
12.10.2019
Металіст 1925 ХарківІнтер Дніпро
Торпедо-ВУФК МиколаївФК Аметист Олександрія
МФК Кремінь КременчукФК Маріуполь
Зірка КропивницькийАзовсталь Маріуполь
МДЮСШ ДніпроДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
7
19.10.2019
ДЮСШ-11 Чорноморець ОдесаМеталіст 1925 Харків
Азовсталь МаріупольМДЮСШ Дніпро
ФК Маріуполь Зірка Кропивницький
ФК Аметист ОлександріяМФК Кремінь Кременчук
Інтер ДніпроТорпедо-ВУФК Миколаїв
8
23.10.2019
Металіст 1925 ХарківТорпедо-ВУФК Миколаїв
МФК Кремінь КременчукІнтер Дніпро
Зірка КропивницькийФК Аметист Олександрія
МДЮСШ ДніпроФК Маріуполь
ДЮСШ-11 Чорноморець ОдесаАзовсталь Маріуполь
9
26.10.2019
Азовсталь МаріупольМеталіст 1925 Харків
ФК МаріупольДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
ФК Аметист ОлександріяМДЮСШ Дніпро
Інтер Дніпро Зірка Кропивницький
Торпедо-ВУФК МиколаївМФК Кремінь Кременчук
10
02.11.2019
Металіст 1925 ХарківМФК Кремінь Кременчук
Торпедо-ВУФК Миколаїв Зірка Кропивницький
Інтер ДніпроМДЮСШ Дніпро
ФК Аметист ОлександріяДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
ФК МаріупольАзовсталь Маріуполь
11
09.11.2019
ФК МаріупольМеталіст 1925 Харків
Азовсталь МаріупольФК Аметист Олександрія
ДЮСШ-11 Чорноморець ОдесаІнтер Дніпро
МДЮСШ ДніпроТорпедо-ВУФК Миколаїв
Зірка КропивницькийМФК Кремінь Кременчук
12
11.04.2020
Металіст 1925 Харків Зірка Кропивницький
МФК Кремінь КременчукМДЮСШ Дніпро
Торпедо-ВУФК МиколаївДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
Інтер ДніпроАзовсталь Маріуполь
ФК Аметист ОлександріяФК Маріуполь
13
16.04.2020
ФК Аметист ОлександріяМеталіст 1925 Харків
ФК МаріупольІнтер Дніпро
Азовсталь МаріупольТорпедо-ВУФК Миколаїв
ДЮСШ-11 Чорноморець ОдесаМФК Кремінь Кременчук
МДЮСШ Дніпро Зірка Кропивницький
14
25.04.2020
Металіст 1925 ХарківМДЮСШ Дніпро
Зірка КропивницькийДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
МФК Кремінь КременчукАзовсталь Маріуполь
Торпедо-ВУФК МиколаївФК Маріуполь
Інтер ДніпроФК Аметист Олександрія
15
02.05.2020
Інтер ДніпроМеталіст 1925 Харків
ФК Аметист ОлександріяТорпедо-ВУФК Миколаїв
ФК МаріупольМФК Кремінь Кременчук
Азовсталь Маріуполь Зірка Кропивницький
ДЮСШ-11 Чорноморець ОдесаМДЮСШ Дніпро
16
09.05.2020
Металіст 1925 ХарківДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
МДЮСШ ДніпроАзовсталь Маріуполь
Зірка КропивницькийФК Маріуполь
МФК Кремінь КременчукФК Аметист Олександрія
Торпедо-ВУФК МиколаївІнтер Дніпро
17
16.05.2020
Торпедо-ВУФК МиколаївМеталіст 1925 Харків
Інтер ДніпроМФК Кремінь Кременчук
ФК Аметист Олександрія Зірка Кропивницький
ФК МаріупольМДЮСШ Дніпро
Азовсталь МаріупольДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
18
23.05.2020
Металіст 1925 ХарківАзовсталь Маріуполь
ДЮСШ-11 Чорноморець ОдесаФК Маріуполь
МДЮСШ ДніпроФК Аметист Олександрія
Зірка КропивницькийІнтер Дніпро
МФК Кремінь КременчукТорпедо-ВУФК Миколаїв

Стартує футбольний турнір у Кривому Розі, 23.08.2019 р. – 26.08.2019 р.

Зірка Кропивницький U-13

З 23.08.2019 року по 26.08.2019 року у м. Кривий Ріг пройде футбольний турнір серед юнаків 2006 року народження. У турнірі приймуть участь 8 футбольних команд з України.

Турнір буде проходити у форматі 10+1. 

Турнірні таблиці можна подивитися за посиланням ⇒⇒⇒

Турнірні таблиці та результати матчів: Кривий Ріг, 23.08.2019 р. – 26.08.2019 р.

Розклад ігор:

23.08.2019 р.

Команди

Початок гри

Рахунок

 Зірка (Кропивницький) – Гірник (Кривий Ріг)13.004:1
Відкриття турніру14.20 
Інгулець (Петрово)- Інтер-2 (Дніпро)15.00 
Інтер (Дніпро)- Олександрія 16.300:2
Олімп (Сміла)- Дизеліст (Токмак)18.00 

 

24.08.2019 р.

 

Команди

Початок гри

Рахунок

Інтер (Дніпро) – Гірник (Кривий Ріг)09.002:1
Олімп (Сміла) – Інтер-2 (Дніпро)10.300:3
 Зірка (Кропивницький) – Олександрія12.001:1
Дизеліст (Токмак) – Інгулець (Петрово)13.306:2

 

25.08.2019 р.

 

Команди

Початок гри

Рахунок

Олександрія – Гірник (Кривий Ріг)09.000:2
Дизеліст (Токмак) – Інтер-2 (Дніпро)10.300:2
 Зірка (Кропивницький) – Інтер (Дніпро)12.000:1
Олімп (Сміла) – Інгулець (Петрово)13.301:5

 

26.08.2019 р.

 

Команди

Початок гри

Рахунок

матч за 7-8 місце

Олімп (Сміла) – Гірник (Кривий Ріг)

09.000:4
матч за 5-6 місце

Олександрія –  Інгулець (Петрово)

10.303:0
матч за 3-4 місце

 Зірка (Кропивницький) – Дизеліст (Токмак)

Дивитися відео матчу ⇒⇒⇒

12.001:0
Фінал

Інтер (Дніпро) – Інтер-2 (Дніпро)

13.301:0

 

Підсумки та враження від турніру пам’яті Андрія Куценка

Закінчився турнір пам’яті Андрія Куценка, який проходив 12-13.08.2019 р. У сьогоднішньому фінальному матчі зустрічалася наша команда з командою ДЮСШ Ватутіно.

Матч виявився вкрай напруженим, до кінця гри ніхто не міг сказати, хто сильніший. Долю матчу вирішили післяматчеві пенальті.

Продовжити читання…

Групи ДЮФЛУ на 2019 – 2020 рік.

Визначено склад груп команд Вищої ліги змагань Чемпіонату України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів, сезону 2019-2010 рр.

Групи команд можливо переглянути за посиланням ⇒⇒⇒

Результати футбольного турніру пам’яті Андрія Куценка 12-13.08.2019 р.

 

12 серпня 2019 року

ФК “Зірка” Кропивницький VS ФК “Кремінь” Кременчук 2:0

ДЮСШ Ватутіно VS ФК Кривий Ріг 4:1

13 серпня 2019 року

матч за 3-4 місце

ФК Кривий Ріг VS ФК “Кремінь” Кременчук 3:2

матч за 1-2 місце

ФК “Зірка” Кропивницький VS ДЮСШ Ватутіно 1:1 (4:1 пенальті)

Результати турніру:

місцекоманда
1

ФК “Зірка” Кропивницький

2

ДЮСШ Ватутіно

3

ФК Кривий Ріг

4
ФК “Кремінь” Кременчук

Черговий футбольний турнір пам’яті Андрія Куценка

12-13 серпня 2019 року відбудеться турнір з футболу серед юнаків 2006 року народження, присвячений пам’яті гравця та спортивного директора ФК «Зірка», тренера-викладача ДЮСШ №2 Андрія Куценка.

В турнірі приймують участь наша команда, футбольні команди з Кременчука, Кривого Рогу та Ватутіного.

Як завжди, таблиці та результати матчів за посиланням ⇒⇒⇒

Вітаємо з Днем народження Філоненка Євгена!!!

Вітаємо гравця команди ФК “Зірка-2006” з Днем народження! Щирі побажання від команди, тренера та батьків!

Натхнення тобі, спортивної вдачі та всього найкращого!!

Вітаємо!

Вітаємо з Днем народження Животовського Олексія!!!

Вітаємо гравця команди ФК “Зірка-2006” з Днем народження! Щирі побажання від команди, тренера та батьків!

Натхнення тобі, спортивної вдачі та всього найкращого!!

Вітаємо!

Вітаємо з Днем народження Курінного Михайла!!!

Вітаємо гравця команди ФК “Зірка-2006” з Днем народження! Щирі побажання від команди, тренера та батьків!

Натхнення тобі, спортивної вдачі та всього найкращого!!

Вітаємо!

Футбольний турнір у м. Бердянськ, червень 2019 р

Зірка Кропивницький U-13

З 09.06.2019 року по 13.06.2019 року у м. Бердянськ пройде футбольний турнір серед юнаків 2006 року народження. У турнірі приймуть участь 12 футбольних команд з України.

Турнір буде проходити у форматі 10+1. Команди поділені на 3 групи.

Турнірні таблиці можна подивитися за посиланням ⇒⇒⇒

Турнірні таблиці та результати матчів: м. Бердянськ, червень 2019 р. (Кубок Азова-2019)

Дати проведення турніру 09-13 червня 2019 року.

Група А

МісцеКлубЗіграніПеремогиНічиїПоразкиОчки
1ДЮСШ ім. Горпинко м. Полтава32107
2“УФК” м. Дніпро30303
3ФК “Маріуполь” м. Маріуполь30212
3ФК Спорт для всіх, Покровськ30212

Група В

МісцеКлубЗіграніПеремогиНічиїПоразкиОчки
1ДЮСШ м. Бердянськ32016
2ФК Авангард, Краматорськ32116
332016
4ДЮСШ-8, Харків30030

Група С

МісцеКлубЗіграніПеремогиНічиїПоразкиОчки
1ФК Азовсталь, Маріуполь32107
2КДЮСШ-2, Сєвєродонецьк32107
3ФК Арис, Мелітополь31023
4“Океан” м. Дніпро30030

Відео матчів на нашій сторінці у Facebook

Фото з турніру на нашій сторінці у Facebook

 

09.06.2019 р.

ФК “Зірка” Кропивницький VS ДЮСШ м. Бердянськ 1:0

“Океан” м. Дніпро VS КДЮСШ-2, Сєвєродонецьк 0:1.

ДЮСШ ім. Горпинко м. Полтава VS “УФК” м. Дніпро 1:1.

ФК Арис, Мелітополь VS ФК Азовсталь, Мариуполь 0:1.

ДЮСШ-8, Харків VS ФК Авангард, Краматорськ – 0:3

ФК Спорт для всіх, Покровськ VS ФК Азовсталь, Мариуполь 1:1.

10.06.2019 р.

ФК “Зірка” Кропивницький VS ФК Авангард, Краматорськ 0:2

ДЮСШ-8, Харків VS ДЮСШ м. Бердянськ 0:7.

ДЮСШ ім. Горпинко м. Полтава VS ФК “Маріуполь-1” м. Маріуполь 2:1

ФК Спорт для всіх, Покровськ VS “УФК” м. Дніпро 1:1

ФК Азовсталь, Мариуполь VS КДЮСШ-2, Сєвєродонецьк 0:0

“Океан” м. Дніпро VS ФК Арис, Мелітополь 1:2.

11.06.2019 р.

ФК Авангард, Краматорськ VS ДЮСШ м. Бердянськ 0:2

ФК “Зірка” Кропивницький VS ДЮСШ-8, Харків 9:0

ФК “Маріуполь-1” м. Маріуполь VS “УФК” 1:1

ФК Спорт для всіх, Покровськ VS  ДЮСШ ім. Горпинко м. Полтава 0:1.

ФК Арис, Мелітополь VS КДЮСШ-2, Сєвєродонецьк 0:1.

ФК Азовсталь, Мариуполь VS “Океан” м. Дніпро 3:1.

 

12.06.2019 р.

Стикові матчі

за 9-12 місце

ФК “Маріуполь-1” м. Маріуполь VS ДЮСШ-8, Харків 13.00

ФК Спорт для всіх, Покровськ VS “Океан” м. Дніпро 13.50

за 5-8 місце

ФК “Зірка” Кропивницький VS “УФК” м. Дніпро 1:0

ФК Авангард, Краматорськ VS ФК Арис, Мелітополь 15.30

полуфінал

 ДЮСШ м. Бердянськ VS КДЮСШ-2, Сєвєродонецьк 16.20

ДЮСШ ім. Горпинко м. Полтава VS ФК Азовсталь, Мариуполь 17.10

13.06.2019 р.

Матч за 11-12 місце

“Океан” м. Дніпро VS ДЮСШ-8, Харків 3:1

Матч за 9-10 місце

ФК “Маріуполь-1” м. Маріуполь VS ФК Спорт для всіх, Покровськ 0:1

Матч за 7-8 місце

ФК Арис, Мелітополь VS “УФК” м. Дніпро 0:2

Матч за 5-6 місце

ФК “Зірка” Кропивницький VS ФК Авангард, Краматорськ 4:3

Матч за 3-4 місце

ФК Азовсталь, Мариуполь VS КДЮСШ-2, Сєвєродонецьк 1:2

Матч за 1-2 місце

ДЮСШ ім. Горпинко м. Полтава VS ДЮСШ м. Бердянськ 1:0

Підсумки турніру

місцекомандамісцекоманда
1ДЮСШ ім. Горпинко м. Полтава7“УФК” м. Дніпро
2ДЮСШ м. Бердянськ 8ФК Арис, Мелітополь
3КДЮСШ-2, Сєвєродонецьк9ФК Спорт для всіх, Покровськ
4ФК Азовсталь, Мариуполь10ФК “Маріуполь-1” м. Маріуполь
5ФК “Зірка” Кропивницький11“Океан” м. Дніпро
6ФК Авангард, Краматорськ12ДЮСШ-8, Харків

 

 

 

Вітаємо з Днем народження Олексенка Артема!!!

Вітаємо гравця команди ФК “Зірка-2006” з Днем народження! Щирі побажання від команди, тренера та батьків!

Натхнення тобі, спортивної вдачі та всього найкращого!!

Вітаємо!

Підсумки весняного турніру у Кривому Розі, 2019 р.

Закінчився футбольний турнір у м. Кривий Ріг, який проходив з 23 березня до 26 березня включно. Турнір видався досить цікавим та надав додаткового досвіду нашій команді. На турнірі були як нові команди, з якими наша команда ще не зустрічалася, так і старі знайомі smile.

Наша команда посіла почесне 2 місце, програвши двобій команді з Одеси (“Чорноморець”) у серії пенальті у фіналі.

Продовжити читання…

Турнірні таблиці та результати матчів: м. Кривий Ріг, березень 2019 р.

Дати проведення турніру: 23-26.03.2019 р.

Група А

Кривий Ріг 2019_А

МісцеКлубЗіграніПеремогиНічиїПоразкиОчки
1ФК “Чорноморець”, Одеса32107
2“УФК” м. Дніпро32016
3ФК “Аметист” Олександрія31114
4ФК “Гірняк” Кривий Ріг30030

Група В

Кривий Ріг 2019_В

МісцеКлубЗіграніПеремогиНічиїПоразкиОчки
133009
2ФК “Інтер” м. Дніпро31023
2ФК “Темп”, Тернівка31023
4ФК “Гірняк Спорт” (Горішні плавні)31023

23.03.2019 р.

ФК “Гірняк” Кривий Ріг VS ФК “Олександрія” 0:4

“Зірка” Кропивницький VS ФК “Інтер” м. Дніпро 3:1

ФК “Чорноморець”, Одеса VS УФК м. Дніпро 2:1

ФК “ТЕМП”, Тернівка VS ФК “Гірняк Спорт” 1:2

24.03.2019 р.

ФК “Гірняк” Кривий Ріг VS УФК м. Дніпро , Одеса 0:5

ФК “Гірняк Спорт” VS ФК “Інтер” м. Дніпро 0:3

ФК “Чорноморець”, Одеса VS ФК “Олександрія” 0:0

“Зірка” Кропивницький VS ФК “Темп”, Тернівка 3:1

25.03.2019 р.

ФК “Гірняк” Кривий Ріг VS ФК “Чорноморець”, Одеса 0:4

“Зірка” Кропивницький VS ФК “Гірняк Спорт” 5:0

ФК “Олександрія” VS УФК м. Дніпро 0:1

ФК “Інтер” м. Дніпро VS ФК “Темп”, Тернівка 13.30-15.00

26.03.2019 р.

9.00 – 10.30 матч за 7-8 місце
ФК “Гірняк” Кривий Ріг VS ФК “Гірняк Спорт” 4:0

10.30 – 12.00 матч за 5-6
ФК “Олександрія” VS ФК “ТЕМП”, Тернівка 2:0

12.00 – 13.30 матч за 3-4
ФК “Інтер” м. Дніпро VS УФК м. Дніпро 1:1 (пенальті 4:5)

13.30 – 15.00 Фінал ФК “Зірка” Кропивницький VS ФК “Чорноморець”, Одеса 1:1 (пенальті 2:4)

Підсумки турніру

МісцеКомандаМісцеКоманда
1ФК “Чорноморець”, Одеса5 ФК “Олександрія”
2ФК “Зірка” Кропивницький 6ФК “ТЕМП”, Тернівка
3 УФК м. Дніпро 7 ФК “Гірняк” Кривий Ріг
4 ФК “Інтер” м. Дніпро8 ФК “Гірняк Спорт”

Фінансова підтримка від наших друзів

Благодійний Фонд Костянтина Волкова в черговий раз допоміг розвитку молодіжного спорту в м. Кропивницький. Футбольний Клуб “Зірка 2006” отримав фінансову підтримку. Кошти витрачатимуться на інвентар для команди, а також для участі у Всеукраїнському Турнірі “Кривбасс САР”, який відбудеться 23-26 березня у м. Кривий Ріг.